Wydanie nr 177/2026, Piątek 26.06.2026
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wigilijne spotkania mieszkańców gminy Malbork.

Wigilijne spotkania mieszkańców gminy Malbork. fot. Gminne Centrum Kultury
W świetlicach wiejskich gminy Malbork w Szawałdzie i Cisach odbyły się spotkania wigilijne, w których uczestniczyli mieszkańcy oraz wójt gminy Wojciech Łukasiewicz, zastępca wójta Bartosz Błachut i Przewodniczący Rady Gminy Michał Błachut.

W minionym tygodniu mieszkańcy sołectwa Szawałd i Cisy spotkali się w swoich świetlicach wiejskich, by wspólnie świętować nadchodzące Boże Narodzenie. Spotkania wigilijne zgromadziły lokalną społeczność, która miała okazję do rozmów, dzielenia się opłatkiem i wspólnego kolędowania.

Wójt gminy Wojciech Łukasiewicz, zastępca wójta Bartosz Błachut oraz Przewodniczący Rady Gminy Michał Błachut złożyli mieszkańcom serdeczne życzenia świąteczne, podkreślając znaczenie wspólnoty i lokalnej tradycji.

Wydarzenia były także okazją do integracji społeczności lokalnej i wspólnego przeżywania radosnej atmosfery świąt.

 

 

Zdjęcia: Gminne Centrum Kultury

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.